Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Město Jindřichův Hradec
je často, a nutno dodat, že právem, označováno za „perlu jižních Čech“. Ne nadarmo se pyšní prestižním oceněním „Historické město roku 2007“. Jeho půvab, plný poezie minulé i dnešní, se zrcadlí na modré hladině rybníka Vajgar už po staletí. V současné době zde žije přes 21 000 obyvatel.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Čeští vědci a jejich vynálezy na Staré radnici

Vědci Stará radnice

Podívali jste se někdy na věci kolem sebe a zamysleli se, jak vznikly? Právě to můžete objevit na výstavě ČEŠTÍ VĚDCI A JEJICH VYNÁLEZY, která je ke zhlédnutí od 30. září na Staré radnici v Jindřichově Hradci.

Podívali jste se někdy na věci kolem sebe a zamysleli se, jak vznikly? Možná by vás překvapilo, za kolika z těchto každodenně používaných předmětů či komplikovaných objevů stojí čeští vědci. Právě to můžete objevit na výstavě ČEŠTÍ VĚDCI A JEJICH VYNÁLEZY, která je ke zhlédnutí od 30. září na Staré radnici v Jindřichově Hradci. Ztvárnění vynálezců a jejich objevů vás možná trochu překvapí, protože zajisté nejsou dokonalou kopií originálu, nicméně, vaším hlavním úkolem celé návštěvy bude najít správnou dvojici – vědce a jeho vynález. 

Těšíme se na vaši návštěvu!  

Otevírací doba Výstavního domu Stará radnice:

úterý až neděle
10.00 až 12.00 a 13 až 17 hodin

otevřená do 31. 10. 2021

6.10.2021 14:38:38 | přečteno 182x | barbora.pisova

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load