Advent v Domě gobelínů

Advent v Domě gobelínů

10. a 11. prosince vás čeká pohodový a tvůrčí víkend v Domě gobelínů. Těšit se můžete na ukázky řemesel a dílny pro děti, hudební vystoupení žáků ZUŠ V. Nováka nebo kavárničku s domácími delikatesami. Oba dva dny budou brány zájemcům otevřeny od 10.00 do 17.00 hodin

Program

Ukázky řemesel a dílny pro děti 

V sobotu a v neděli je pro vás v Domě gobelínů připraven bohatý adventní program s ukázkami řemesel a dílnami pro děti. Co na vás čeká? Tkaní na stavu. Restaurování tapiserií. Předení na kolovrátku a plstění. Motání provazů. Tiskání na textil. Paličkování. Háčkování. Pletení z pedigu. Práce s papírem. Práce s přírodninami Ateliér ZaJ Gebrovi – uděláte si vánoční řetěz z přírodnin. Šperky a móda ve stylu steampunku. Řezbářství. Knihy Jiřího Trnky a Kláry Trnkové, doplňky s motivy Trnkových ilustrací. Kreativní dílna KRASOHLED.

V improvizovaných stáncích si budete moci vkusné řemeslné výrobky zakoupit. Děti budou sbírat za své dovednosti razítka a po splnění úkolů obdrží v pokladně muzea malou odměnu.

Hudební vystoupení žáků ZUŠ V. Nováka 
V sobotu i v neděli v 15.00 hodin vystoupí žáci hudebního oboru ZUŠ V. Nováka v J. Hradci pod vedením Kristiny Fajkusové a manželů Stráníkových.

Kavárnička s domácími delikatesami!
Po celou dobu adventního programu si můžete o přestávce mezi tvořením odpočinout v útulné kavárničce Domu gobelínů nad vynikající kávou a domácími dobrotami.

Vstup zdarma!

Vytvořeno 21.11.2016 13:37:32 | přečteno 1078x | petra.kredatusova
load