21. Mistrovství Evropy v letecké akrobacii

Letecká akrobacie 2018

Od 1.9. do 8.9. 2018 se mohou návštěvníci a obyvatelé Jindřichova Hradce těšit na dechberoucí leteckou show, během které poměří síly desítky nejlepších pilotů nejen Evropského kontinentu, ale i USA, Brazílie a dalších zemí světa.

Aeroklub České republiky ve spolupráci s Aeroklubem Jindřichův Hradec získal v letošním roce pořadatelství 21. Mistrovství Evropy v letecké akrobacii v nejvyšší kategorii UNLIMITED. Od 1.9. do 8.9. 2018 se mohou návštěvníci těšit na dechberoucí leteckou show, během které poměří síly desítky nejlepších pilotů nejen Evropského kontinentu, ale i USA, Brazílie a dalších zemí světa.

Čeští fanoušci dostanou možnost podpořit českou reprezentaci v čele s piloty Martinem Šonkou a Petrem Kopfsteinem, piloty světové série Red Bull Air Race. Diváci budou moci sledovat také denní sestřihy, rozhovory s účastníky a další bonusový obsah, prezentovaný nejen na webu soutěže ale také na Facebooku EAC2018 a Instagramu.

Zažijte atmosféru ojedinělé sportovní akce a navštivte nás v dějišti ME na letišti v Jindřichově Hradci.

Akce se odehraje za podpory Mezinárodní letecké federace (FAI), Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT ČR) a Jihočeského kraje.


Vytvořeno 28.8.2018 11:45:01 | přečteno 1697x | barbora.pisova
load